• حقوق اعضای MVM Club
  1. تمام علاقه مندان به صنعت خودرو به ویژه محصولات شرکت مدیران خودرو، در صورت رعایت قوانین MVM Club و همچنین قوانین جمهوری اسلامی می توانند به عضویت MVM Club درآیند.
  2. عواقب ناشی از ورود اطلاعات نادرست شخصی مانند(شماره تماس، ایمیل،...) در پروفایل بعهده اعضا می باشد.
  3. تمام اعضا می توانند صفحه ی شخصی خود را داشته باشند و یادداشت ها، خبر ها و فایل های خود را در سایت قرار دهند مشروط به رعایت قوانین جمهوری اسلامی و قوانین .MVM Club
  4. تمام اعضا حق رای دادن و همچنین کاندید شدن برای مدیریت کلوب های محلی را دارند.
  5. تمام اعضا با تایید مدیریت سایت امکان قرار دادن مقاله، مطلب و عکس و فایل های صوتی و تصویری مورد نظر را در تالار عمومی کلوب دارند البته درصورتیکه مغایر با قوانین و مقررات کلوب و کشور نباشد. و همچنین برای حفظ فضای فنی و تخصصی سایت اولویت استفاده از مقاله ،مطلب ، عکس و فایلهای صوتی و تصویری مربوط به مباحث خودروئی به ویژه شرکت مدیران خودرو و محصولات MVM می باشد.
  6. اعضای کلوب امکان حضور در مباحث و برنامه ی تهیه شده توسط MVM Club را دارند.
  7. اعضای کلوب امکان استفاده از برچسب لوگوی MVM Club را دارند.
  8. اطلاعات شخصی اعضا محفوظ باقی می ماند و قابل دسترس برای دیگران نخواهد بود.
 • تعهدات اعضای MVM Club
  1. اعضا موظف به رعایت قوانین ملی جمهوری اسلامی ایران و شرکت مدیران خودرو در درج هرگونه مطلب ، یاداشت و اظهار نظر در کلیه فضای سایت و قوانین آن و جهات فرعی و اسلامی می باشند.
  2. اعضا باید به قوانین و مقرارات کلوب احترام گذارند.
  3. اعضا باید نسبت به یکدیگر همکاری متقابل داشته باشند و در فعالیت های عمومی شرکت نمایند.
  4. پیش از عضویت کاربران باید قوانین وبلاگ را به دقت مطالعه کنند.
  5. اعضا می بایست لوگوی کلوب را به طور صحیحی استفاده نمایند.
  6. اعضا باید در فعالیتها و برنامه های کلوب فعالانه حضور داشته باشند.
  7. پیش از عضویت در وب سایت کاربران باید فرم های مربوط به ثبت نام را تکمیل نمایند سپس در صورت تایید به عضویت MVM Club در می آیند.
  8. احترام به حریم خصوصی و قانونی افراد و شخصیت های حقیقی و حقوقی کشور به ویژه کاربران MVM Club
  9. آدرس پست الکترونیکی اعلام شده در پروفایل کاربر به عنوان آدرس ارتباطی او تلقی شده و تمامی مکاتبات از طریق این ادرس انجام خواهد شد. بنابراین چنانچه این آدرس را اشتباه وارد کنید و یا در چک کردن ایمیل خود تاخیر داشته باشید کلوب مسئولیتی را در این زمینه نمی پذیرد.
  10. در هر زمانی کلوب امکان تغییر و یا بروزرسانی شرایط یاد شده را داراست. بنابراین بازدیدکنندگان متعهد می شوند از تغییرات پیروی کنند و ضروری است که جهت اطلاع از شرایط جدید به صفحه قوانین کلوب مراجعه کنند.
  11. کاربران به هیچ شکل ممکن نمی بایست از الفاظ رکیک و خلاف شئونات اسلامی در مطالب خود استفاده نمایند ، در صورت تکرار در درج مطالب توهین آمیز و رکیک و در صورت عدم اصلاح از سوی کاربر ، سایت باشگاه هواداران می تواند علاوه بر مسدود نمودن نام کاربری در صورت نیاز حتی موارد را از مراجع حقوقی تعقیب نماید.
  12. کپی مطالب این وب سایت با ذکر منبع بلامانع است.
  13. اعضاء محترم باید از ساخت بیش از یک شناسه ی کاربری در وب سایت خودداری نمایند.
  14. نظرات کاربران می بایست بر اساس رعایت احترام متقابل در یک مکان عمومی باشد.
  15. عضویت در این سایت هیچگونه حقی مازاد بر مراتب این مرامنامه ، برای اعضاء ایجاد نمی نماید.
کلیه اعضا مکلف به رعایت قوانین جراید الکترونیکی بوده و در صورت اقدام به هر عملی که به نوعی نقض مفاد این قانون باشد ، موجب مسئولیت کیفری اعضا خواهد بود و شرکت هیچگونه مسئولیتی در این خصوص نخواهد داشت.