1
پرچم ام وی ام و چری بالاست ـ[133 بازدید] [6 امتیاز]
وزارت صنعت آمار عیوب مشاهده شده در تمام خودروهای صفر کیلومتر تولید داخل و وارداتی در سال 94را منتشر کرده است. در این رده بندی خودروها براساس شرکت اصلی سازنده مشخص شده اند و نه مونتاژ کننده در ایران . در این آمار محصولات چری بعد از کیا موتور کره و بالاتر از مزدا و ... قرار گرفته است همچنین محصولان ام وی ام بالاتر از خودروسازان داخلی و برخی چینی ها جای گرفته اند.
نویسنده: حسن رجب زاده 11 شهريور 1395 ساعت 04:25
+ رضا عظیمی
چه عجب
13 شهريور 1395 ساعت 10:27
+ . صابری
سلام . حرف وحدیثی درخودروهای مدیران خودرو الحمدالله نیست مشکل اصلی این خودرو ها خدمات پس از فروش درسطح کشور درحد صفر است چون درشهرستانها نمایندگیها اکثراً با کمبوده قطعه و ونبوده لوازم و آپشن این خودرو ها روبرو هستند جناب رجب زاده عزیز ومحترم خدا نکند خودروی شما درجای ، بیابانی ، شهری خراب بشه چون باید با هزاران مشکل وهزینه خودرو را به نزدیکترین نمایندگی بیاوری و خدا نکند همان نمایندگی برگردد وبه شما بگوید این قطعه را نداریم و آن موقع داستان تازه شروع میشه و ما بارها به مسئولین شرکت نامه ، تلگرام ، طومار نوشته ایم که مشکل عدم استقبال مردم و افت شدید این خودروها دربازار خدمات پس از فروش است که ضعیف عمل می کند بخصوص درشهرستانها . شرکت مدیران خودرو یک تیم قوی وبا تجربه در مدیریت خدمات پس از فروش می خواهد .
13 شهريور 1395 ساعت 13:20
+ فـرهاد رنـجـبـر
من به آمار اعتقادی ندارم. چون ممکن است جعلی باشد. من به حرف مشتری های ناراضی بیشتر از آمار های جعلی اعتقاد دارم. تا وقتی هوا صاف هست و طوفانی نیست از لرزش شیشه ها خبری نیست.
13 شهريور 1395 ساعت 17:04
+ iman bigdeli
سلام دوستان من حدود 7 ماهه ماشینمو گرفتم 315 نیو و 16000 کیلومتر باش رفتم الحق و الانصاف راضیم و هر ماشینی عیب و ایرادات خودشو داره که البته از رانندگی بد صاحبانشونم شاید باشه مثل با سرعت زدن توی دست انداز که موجب پاره شدن دسته موتور میشه و دیگر رفتارهای پر شتاب ما راننده های ایرانی البته با عرض معذرت از دوستانی که خوب میرونند
13 شهريور 1395 ساعت 19:41
+ حسن رجب زاده
جناب صابری این مطلب درباره کیفیت خودروست نه خدمات پس از فروش.ولی درباره خدمات واقعا باهاتون موافقم خودروسازان چینی در ایران چون قطعات وتعمیراتشون فقط در نمایندگی موجوده نه در بازار آزاد باید اینقدر وجدان داشته باشند که نمایندگی هاشون رو کاملا پوشش بدن. ولی :گوش اگر گوش تو و ناله اگر ناله من آنچه البته به جایی نرسد فریاداست
15 شهريور 1395 ساعت 13:15
+ علیرضا فولادی
احسنت بر همگی خصوصا آقای فرهاد همت .
4 بهمن 1395 ساعت 19:34