بهترین خودروهای برقی دنیا ـ[191 بازدید] [26 امتیاز]
Audi S5 بهترین ویژگی های فنی راهبری Google Earth، جستجوی مقصد در گوگل، رانش چهارچرخ کواترو
B-Class Electric Drive محصولی خلاقانه از مرسدس بنز آلمان که همواره با تولید خودروهای لوکس و گران قیمت خبرساز بوده و حالا هم با ارایه B-Class Electric Drive بیش از پیش در کانون توجهات قرار گرفته است. خودرو با هر بار شارژ ک
BMi3 خودروسازی همچون بی.ام.و که همواره به تولید خودروهای لوکس و گران قیمت شهرت داشته حالا با i3 ضمن حضور جدی در دنیای خودروهای برقی از توانمندی مهندسانش در طراحی خودروهای برقی خبر داده که برد حرکتی امیدوارکننده ای دارند.
BMW 640i Gran Coupe بهترین ویژگی های فنی قابلیت رسانه های اجتماعی، جستجوی مقصد در گوگل، سیستم ترمز احیاءکننده
e-Golf فولکس واگن هم خودروی برقی با برد حرکتی مناسب تولید می کند. این خودروساز به تازگی از e-Golf رونمایی کرده، خودرویی که با هر بار شارژ کامل باتری 133 کیلومتر حرکت می کند. برخی کارشناسان معتقدند این خودرو مقرون به صرفه
FIAT 500e وقتی فیات به عنوان خودروسازی قدیمی و البته نه چندان بزرگ خودروی برقی همچون 500e تولید می کند باید پذیرفت که دنیا به طور همه جانبه به سمت گسترش فرهنگ استفاده از خودروهای برقی حرکت می کند.
Fisker karma همانند Volt، این خودرو هم دارای هر دو قدرت بنزینی و الکتریکی است. علی‌رغم Volt، اتومبیلی کورسی بوده که دارای تجهیزات بسیار لوکس و با تکنولوژی بالا است. این خودرو ساخت کشور دانمارک دارای برچسب قیمت حدود ۱۰۰٫۰۰
Leaf نیسان از جمله خودروسازان آسیایی است که توجه ویژه ای به خودروهای برقی دارد. محصول جدید این شرکت 135 کیلومتر مسافت را با هر بار شارژ کامل باتری طی می کند.
Nissan Leaf خودرویی تماماً الکتریکی با محدوده حرکت ۱۱۷ کیلومتر است. این خودرو دارای سرعت ۱۵۸ کیلومتر در ساعت بوده و از ویژگی‌ آن، توانایی شارژ در حین حرکت است.
RAV4 EV تویوتا به عنوان یکی از شناخته شده ترین خودروسازان جهان با رونمایی از RAV4 EV خط و نشان جدی برای سایر رقبا کشیده است. خودرو با هر بار شارژ کامل باتری 165 کیلومتر حرکت می کند که رقمی خیره کننده است.
Smart ForTwo این خودروی واقعا کوچک شاید نتواند از حیث زیبایی کلی بدنه توجه مخاطبان را جلب کند اما با هر بار شارژ کامل تا 109 کیلومتر حرکت می کند.این محصول جدید که در حال حاضر تنها کوپه برقی قابل تبدیل جهان به شمار می رود.
Spark EV جنرال موتورز پیش از این از Volt و ELR به عنوان خودروهای برقی با برد حرکتی کم (حدود 56 کیلومتر) رونمایی کرده بود. اما حالا این رقم به طرز چشمگیری در محصول جدید این شرکت یعنی Spark EV افزایش یافته است.
Tesla Model S بهترین ویژگی های فنی پیشرانه برقی، قابلیت Google Maps، صفحه نمایش لمسی 17 اینچی
Tesla Model S 85
Toyota Prius C بهترین ویژگی های فنی پیشرانه دوگانه سوز بنزینی-برقی، قابلیت Entune app، جستجوی مقصد در Bing
volvo-xc90-t8-2_600x0w-533x400
volvo-xc90-t8-4_600x0w-600x400
volvo-xc90-t8-5_600x0w1-600x400
ولوو همیشه مدعی ایمنی و قدرت در میان شرکت های بزگ خودرو سازی جهان بوده است و اینک که زمان تولید خودرو های سبز و برقی و کم مصرف است باز هم ولوو رقیبی سرسخت برای دیگر شرکت ها محصوب میشود.ولوو با تولید مدل xc90 بزرگترین مدعی
Audi S5 بهترین ویژگی های فنی راهبری Google Earth، جستجوی مقصد در گوگل، رانش چهارچرخ کواترو
فرستنده: بابک عباسی 18 مرداد 1395 ساعت 12:35
+ . صابری
ممنون وسپاسگزارم بایت عکس های خوبتان
19 مرداد 1395 ساعت 13:32
+ فرزام مردادیان
فیسکر و ولوو در این بین از بقیه کمی بهتر به نظر میرسند . ممنون .
20 مرداد 1395 ساعت 12:42