مجید سکوت

اطلاعات شخصی

  • تاريخ عضويت: 1390/10/14
  • بازديد از پروفايل: 297005
  • محل سکونت: اصفهان
  • تاریخ تولد: 1344/03/09
  • آثار ارسالی: 2594
  • وب سايت: m.sokoot@gmail.com
  • خروج

لیست دوستان

لینک های مورد علاقه

جشن چهارمین سالگرد باشگاه ـ[408 بازدید] [12 امتیاز]

امسال نیز جشن پر افتخار چهارمین سالگرد باشگاه هواداران  در شهر گنبد های فیروزه ای اصفهان برگزار گردید و جمعی از دوستان و یاران قدیمی باشگاه و تعدادی از خریداران تیگو 5 با حضور مدیران محترم شرکت مدیران خودرو و نمایندگی های اصفهان این شرکت جناب اقایان نیلی و سلامتیان و همچنین نمایندگی شیراز ان شرکت جناب اقای تشویر در هتل کوثر اصفهان برگزار گردید .

اول از همه باید عرض کنم که جای تمامی اعضا محترم باشگاه که در جمع صمیمی هواداران حضور نداشتند واقعا خالی بود بخصوص جناب اقای مهندس صالحی که توفیق دیدار ایشان رو در نمایشگاه خودرو اصفهان داشتم  و مدیر محترم باشگاه  سرکار خانم هدایت فرد ، امسال با برنامه ریزی بعمل امده ساعت 2 بعدازظهر در محل هتل ستاره اصفهان جمع و پس از صرف نهار به سمت نمایشگاه خودرو اصفهان حرکت کردند ، دوازدهمین نمایشگاه خودروی اصفهان از 28 بهمن تا یکم اسفند در فضایی به مساحت 10هزار متر مربع برگزار شد و در این نمایشگاه برندهای مطرح جهانی با خودروهای جدید سال 2016 حضور داشتند.

این اولین بار است که شرکت آلمانی بی‌ام‌دبلیو در یک نمایشگاه ایرانی حضور پیدا می‌کند و این حضور با همکاری واردکننده محصولات این شرکت به ایران عملی شده است.

مدل‌‌های سال جدید میلادی Z4 و X1 بی‌ام‌دبلیو در این نمایشگاه رونمایی شد تا ایرانی‌ها بتوانند به سرعت، خودروهای روز جهان را در یک نمایشگاه داخلی ببینند.

شرکت هوندا نیز از دیگر خودروسازانی بود که با محصولی لوکس با نام «اودیسه» در این نمایشگاه حضور داشت که البته این خودرو چند هفته پیش برای اولین بار در کرمان رونمایی شده بود.

برندهای دیگری مانند ام وی‌ام، ام‌جی، گریت‌وال، سوبارو، مزدا، هیوندای، بی‌وای‌دی، جک، لیفان، سانگ‌یانگ، میتسوبیشی و رنو که اغلب آنها در نمایشگاه‌های پیشین ایران نیز حضور داشتند، در نمایشگاه خودروی اصفهان حضور داشتند.

بعداز ظهر روز 5 شنبه مراسم چهارمین سالگرد باشگاه در هتل کوثر اصفهان با حضور مدیران محترم شرکت مدیران خودرو و نمایندگان محترم اصفهان و شیراز ان شرکت و حضور همراهان همیشگی باشگاه و منخبین خرید تیگو 5 برگزار گردید و روز جمعه نیز اعضا با حضور در نمایندگی اقای  سلامتیان واقع در خیابان حافظ هدایای خود را به رسم یادبود اخذ نموده و پس از گرفتن عکس یادگاری ، به سمت زاینده رود رفته و پس از ان جهت صرف نهار به سیتی سنتر اصفهان رفتند.

در خاتمه از طرف خود و خانواده و دیگر همراهان عزیز باشگاه از مدیریت محترم شرکت و تیم برگزار کننده بخصوص آقای مهندس وحیدی ، سرکار خانم نجفی و جناب اقای صدرایی و همکاران محترمشون که اسامی انها رو متاسفانه بیاد ندارم کمال تشکر و قدر دانی رو دارم . شاد و موفق پیروز باشید به امید دیدار مجدد

نویسنده: مجید سکوت 1 اسفند 1394 ساعت 11:48
+ EHSAN FARAJI
؟؟؟؟!!!!!
1 اسفند 1394 ساعت 14:45
+ بابک عباسی
جای همگی دوستان عزیز هم باشگاهی خالی، در کنار دوستان، روزهای خوبی در کنار عزیزان دوست، به شادی و به لطف عوامل و مدیران محترم شرکت مدیران خودرو و باشگاه بود.
1 اسفند 1394 ساعت 16:04
+ افشين داورپناه
......................
1 اسفند 1394 ساعت 16:34
+ فرزام مردادیان
تولد 4 سالگی کلوپ هواداران مبارک . ممنون جناب سکوت بابت توضیحات برنامه .
1 اسفند 1394 ساعت 17:12
+ غلامرضا نعمتی
لیدرجون دوست داریم.تجدید دیدار دوستان عزیز دراین مراسم اوج لذت در این مراسم بود امیدوارم در مراسم آتی از دوستان سایتی دعوت بیشتری بعمل بیاید
1 اسفند 1394 ساعت 18:28
+ مجید سکوت
جناب اقای عباسی سلام ، بنده شرمنده هستم شما رو انجا بجا نیاوردم . لطا عف بفرمایید .
1 اسفند 1394 ساعت 19:19
+ مجید سکوت
اقای مرادیان عزیز سلامم جاتون واقعا خالی بود. جناب نعمتی بنده کوچک شما و دوستان هستم اگردوستان عزیز شرکت چند روز زودتر برنامه رو مشخص میکردند قطعا روز اخر برنامه بهتری میشد پیاده کرد ولی بهر صورت مقصود اصلی تجدید خاطرات بود که برای بنده که لحظات خاطره انگیزی را بجا گذاشت.
1 اسفند 1394 ساعت 19:24
+ هادی اسدی
شادباش فراوان به همه بزرگواران ام وی امی..
1 اسفند 1394 ساعت 22:26
+ محمد حسين گلرسان کرماني
درود بر شما، سپاس فراوان خدمت تمامي سروراني كه سختي برگزاري مراسم را برخود هموار و مراسم سالگرد باشگاه هواداران را برگزار نمودند، بابت زحماتي كه به جنابعالي هم داديم سپاسگزارم.
2 اسفند 1394 ساعت 08:54
+ . صابری
جناب مهندس سکوت جان خیلی خیلی مبارکه انشاء الله خوش گذشته باشه جای ما و دوستان خالی خالی .
2 اسفند 1394 ساعت 09:27
+ . صابری
دلم به هرجا رود باشد به یاد مدیران خودرو….. هرکار کنم نشود معنای تشکر از مدیران خودرو
2 اسفند 1394 ساعت 09:42
+ EHSAN FARAJI
امسال چی بی سرو صدا و تاپ سکرت و خاص ؟؟؟!!!! یعنی به به و چهچه های سایر دوستان کافی نبوده یا جنس تایپشون رو دوست نداشتن ؟؟؟!!
2 اسفند 1394 ساعت 13:21
+ افشين داورپناه
جناب فرجی...متاسفانه به به و چهچه کنندگان رو دوست نداشتن البته تقصیر دست مدیر نیست....شخصی هست
2 اسفند 1394 ساعت 13:55
+ م شهریاری
؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
5 اسفند 1394 ساعت 00:19