"باشگاه هواداران MVM" توسط علاقه مندان و هوادارانMVM و با حمایت شرکت صنایع خودروسازی مدیران و در راستای ارتقاء تعاملات بین دوست داران خودرو و هواداران MVMراه اندازی شده است.

تمامی علاقه مندان به مباحث مربوط به خودرو به ویژه محصولات MVM می توانند در این باشگاه مجازی حضور یافته و جهت دستیابی به اطلاعات و امتیازات بیشتر به عضویت این باشگاه درآیند.

  • امکانات اعضاء باشگاه هواداران MVM

    با عضویت در این کلوب شما صاحب یک صفحه ی شخصی خواهید بود و امکان افزودن دوستان و همچین گفتگوی اینترنتی با دیگر اعضا را به دست می آورید. در عین حال کاربران این امکان را دارند که با در نظر گرفتن قوانین باشگاه هواداران MVM یادداشت ها، تصاویر، مقالات و اخبار مورد نظر خود را در صفحه ی شخصی خود و در عین حال در تالار اصلی باشگاه نمایش دهند. کاربران همچنین می توانند با رعایت احترام به قوانین کلوب نظرات خود را در مورد مطالب دیگر اعضا اعلام نمایند. در عین حال اعضا می توانند سوالات خود رو در مورد هر یک از محصولات MVM در صفحه "اطلاعات فنی" عنوان کرده و از پاسخ های دیگر اعضا بهره مند گردند.

    همچنین فقط اعضاء کلوب می توانند در برنامه های تفریحی اجرا شده توسط باشگاه هوادارن MVM حضور یابند.

  • مزایا و هدایای ویژه ی اعضاء باشگاه هواداران MVM

    تمامی فعالیت های اعضا در تالار اصلی باشگاه هواداران MVM از جمله ارسال مطلب، نظر، سوال ، معرفی باشگاه به دوستان خود و ... همه شامل امتیاز می شود. در عین حال امتیازات ویژه ای برای مشتریان هر یک از محصولات MVM در نظر گرفته شده است. با مراجعه به صفحه "هدایا" می توانید لیست کاملی از فعالیت هایی که مشمول دریافت امتیار می شود و همچنین میزان امتیاز در نظرگرفته شده هر یک از این فعالیت ها و هدایای باشگاه هواداران MVM مطلع شوید.